+421 908 515 429

SEO optimalizácia

Náš výkonný nástroj na analýzu vám pomôže identifikovať a opraviť všetky SEO faktory na stránke, ktoré môžu brzdiť vašu webovú stránku. Skontrolujte si stránku ešte dnes a začnite vidieť výsledky!

„Dobrý deň, ešte raz ďakujem veľmi pekne 🙂 Vaša analýza je úžasná, prehľadná a nápomocná“ napísala, Patrícia Ch. Ďakujeme 🙂

Pre koho je SEO?

SEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače je jedným z najdôležitejších aspektov online marketingu. Zo začiatku môže byť trochu mätúce jej porozumieť, ale sme tu, aby sme vám pomohli! V tomto príspevku na blogu sa budeme venovať tomu, pre koho je SEO určená a čo musíte urobiť, aby ste optimalizovali svoju webovú lokalitu pre vyhľadávače.

SEO optimalizácia je proces, ktorý môžu využiť podniky všetkých veľkostí na zlepšenie viditeľnosti a umiestnenia svojich webových stránok na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Môžu ho využívať spoločnosti, ktoré chcú prilákať viac návštevníkov z organického vyhľadávania, a môže sa použiť aj ako spôsob generovania potenciálnych zákazníkov a predaja.

Pre koho je teda SEO určené? Krátka odpoveď znie: pre každého! Pri optimalizácii webovej stránky pre vyhľadávače však treba mať na pamäti niekoľko vecí. V prvom rade sa musíte uistiť, že obsah vašej webovej stránky je kvalitný a relevantný pre vašu cieľovú skupinu. Mali by ste sa tiež zamerať na budovanie spätných odkazov na vašu stránku.

Čo je optimalizácia pre vyhľadávače?

Máte web stránku? Chcete aby ju ľudia našli pomocou vyhľadávača? Máte lokálnu prevádzku?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali kladne, potom sa musíte dozvedieť viac o SEO. SEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače je marketingová stratégia, ktorá pomáha vašej webovej lokalite získať vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania v službe Google a iných vyhľadávačoch.

Najnovšie články

SEO v roku 2023: 8 trendov a predpovedí

Obsah Trend 1. Google Ads ustupuje organickému vyhľadávaniu Trend 2. Odporúčané úryvky a výsledky bez kliknutia Trend 3. E-A-T zostáva dôležitý Trend 4. Nadmerné používanie obsahu s umelou inteligenciou Trend 5. Entity preberajú kľúčové slová Trend 6. Rozširovanie...

Je WP Rocket najlepší WordPress Caching Plugin?

Je WP Rocket najlepší WordPress Caching Plugin?

Posledná aktualizácia 10 Novembra 2021, Adamovic SEOV článku sa budeme venovať WP Rocket pluginu do CMS WordPress. Prejdeme si všetky jeho dostupné funkcie a ukážeme si optimálne nastavenia pre vašu stránku. Pozrite sa, čo všetko WP Rocket ponúka! Obsah Čo je WP...

Čo je linkbuilding a prečo je pre SEO dôležitý?

Vo svete optimalizácie pre vyhľadávače asi neexistuje komplikovanejšia, kontroverznejšia a diskutovanejšia téma ako link building. Zdá sa, že každý má na túto oblasť iný názor. Niektorí linkbuilding úplne ignorujú a dúfajú, že im stačí len dobrý obsah. Iní zas do neho...

SEO služby

seo analyza

SEO ANALÝZA

link building

LINK BUILDING

copywriting

COPYWRITING

analyza klucovych slov

ANALÝZA KĽÚČOVÝCH SLOV

seo analyza konkurencie

LOKÁLNE SEO

on page seo optimalizacia

OPRAVA ON PAGE FAKTOROV

Kľúčové SEO faktory

kvalitny obsah

1. Kvalitný obsah

– ak má konkurencia na stránke 400 slov, vy potrebujete aspoň 1000 slov

– na stránke zodpovedať na väčšinu otázok, ktoré ľudí zaujímajú

– text zatraktívniť obrázkami, infografikou a videom

relevantny obsah

2. Relevantný obsah

on page SEO analýza ukáže nedostatky relevancie v obsahu

– kľúčové slová treba mať na tých správnych miestach, aby ich vyhľadávače ľahko našli

– optimalizovať text treba s citom, aby bol text čitateľný pre návštevníka aj vyhľadávače

kvalitne spatne odkazy

3. Spätné odkazy

– ak má konkurencia 30 kvalitných odkazov vy potrebujete 30 kvalitnejších

– pravidelné budovanie spätných odkazov prinesie očakávané výsledky

– budujeme kvalitné spätné odkazy z relevantných stránok s vysokou SEO hodnotou

Referencie

Andrej Gajdoš
Andrej Gajdoš
Dostal som zdarma vynikajúci report SEO On page faktorov, vďaka ktorému som presne vedel čo kde potrebujem opraviť, prípadne doplniť. Veľmi si vážim ochotu pána Adamoviča, ktorý mi report poslal trikrát v určitom časovom období. Skúšal som aj zahraničné SEO nástroje na analýzu webu, avšak službe SEO Adamovič nemôže v určitých ohľadoch konkurovať nič!
Marian Varga
Marian Varga
Spoločnosť Adamovic SEO sme oslovili, kvôli niekoľkým webovým stránkam, ktoré sa nezobrazovali vo výsledkoch vyhľadávania na prvej strane. Filip Adamovič za krátky čas vypracoval SEO audity, návrhy kľúčových slov a plán, ako dostať stránky na prvé miesta. Po niekoľkých mesiacoch spolupráce boli stránky vysoko a doteraz dosahujú vysokú organickú návštevnosť. Spoluprácu odporúčam.
Ivana Bázliková
Ivana Bázliková
Veľmi príjemná spolupráca. Profesionálny prístup. Rýchle a flexibilné riešenie problémov.
Roman Dobrovský
Roman Dobrovský
Vyjadrujem spokojnosť s vysledkami doterajsej spoluprace. Staraju sa nam o stranku a reklamu na socialnych sietach a posuvaju web stranku v organickom vyhladavani. Pocitujem narast objednavok co bolo zamerom pri osloveni tejto firmy.
Tomáš Koleník
Tomáš Koleník
Po optimalizácií stránky a vytvorení zopár spätných odkazov sme predbehli konkurenciu.
Lipka Johnn
Lipka Johnn
Dakujem za kvalitnu analyzu nasej web stranky
Obnova Dát
Obnova Dát
Profesionálne jednanie, rýchlosť a spoľahlivosť, doporučujem

Časté otázky

Ako funguje SEO?

Je to vlastne dodržiavanie pravidiel, ktoré určujú internetové vyhľadávače vo vzťahu k webovým stránkam. Ak tie pravidlá poznáte a uplatňujete na svojom vlastnom webe on page faktory a takisto mimo neho off page faktory, máte všetky predpoklady na to, aby internetový vyhľadávač zobrazil vašu stránku na popredných pozíciách vo vyhľadávaní. A to vždy, keď váš budúci zákazník zadá do vyhľadávača správne kľúčové slovo.

Aké SEO faktory poznáme?

On-page aj off-page faktory. Pre čo najlepšiu pozíciu vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania sú dôležité všetky, pretože nikto stopercentne nepozná poradie ich dôležitosti v algoritme vyhľadávača. Pred optimalizáciou webu treba začať SEO analýzou a následnou opravou on-page faktorov.

Čo sú to spätné odkazy (linkbuilding)?

Odkazy na vašu stránku z kvalitných, rešpektovaných a dôveryhodných webov hodnotia vyhľadávače veľmi vysoko. Rovnako sa ráta, ak ide o stránky, ktoré sú tematicky príbuzné tej vašej. Slová z odkazov by sa mali nachádzať na vašom webe. A hoci je, samozrejme, dôležitý aj počet spätných odkazov, akúkoľvek manipuláciu s nimi hodnotí vyhľadávač negatívne. Význam majú aj spätné odkazy v rámci jednotlivých stránok vášho webu tzv. interné odkazy.

Ktoré sú on page faktory?

Ide o faktory, ktoré sa vzťahujú priamo k vašej webstránke, predovšetkým k jej obsahu a kódovaniu. Preto ich môže priamo ovplyvniť tvorca vašej stránky alebo my. Najdôležitejším on page faktorom je obsah webu. Ďalej sú to správne sémantické spracovanie tohto obsahu za pomoci HTML značiek a architektúra stránky.

Ktoré sú off page faktory?

Ovplyvniť faktory mimo vašej webstránky je náročnejšie. Lenže vyhľadávače im pripisujú väčšiu dôležitosť. Off page faktory sú vlastne súhrnom všetkých spätných odkazov, ktoré na váš web prichádzajú z iných stránok. A ide nielen o ich počet, ale aj o ich kvalitu a relevantnosť. Budovanie spätných odkazov (linkbuilding) ako súčasť SEO je dlhodobý proces.

Fakturačné údaje
Adamovic SEO, s.r.o.
Opletalova 98
841 07 Bratislava

IČO: 50658093
DIČ: 2120415352
IČ DPH: SK2120415352

+421 908 515 429 whatsapp icon viber icon

info@seo-optimalizacia.eu

Na našom Facebooku
to žije

Môže aj na vašom, pozrite si cenník služieb.

wtf „SEO optimalizácia“

Slovné spojenie SEO optimalizácia má v priemere 880 vyhľadávaní za mesiac. Na stránke je použité práve preto, lebo naše služby ľudia takto vyhľadávajú.