+421 908 515 429

Link building pre každého

Budovanie spätných odkazov s malým rozpočtom.

Potrebuje moja stránka spätné odkazy? ÁNO potrebuje.

Aby sa pozícia stránky postupne zlepšovala postačí vybudovať jeden / dva odkazy mesačne? ÁNO, ak máte nízku konkurenciu.

Aká je cena za jeden odkaz? Ceny nájdete nižšie.

link building

Správny čas na zlešenie pozícií vašej stránky

Vytvoríme kvalitné spätné odkazy, ktoré zlepšia pozície vašej stránky vo vyhľadávaní.

Kliknite na tento odkaz, keď chcete vedieť ako to funguje (prípadová štúdia).

V prípade otázok nás prosím kontaktujte, najskôr si môžete prečítať nižšie odpovede na najčastejšie otázky (FAQ)

FAQ

Kedy môžem očakávať výsledky?

Rýchlosť zlepšenia pozície stránky je závislá od konkrétneho vyhľadávača. Spätné odkazy, ktoré spravíme musí vyhľadávač Google najskôr zaindexovať (1 až 2 týždne) a až potom sa stránka môže posunúť vyššie vo vyhľadávaní (1 až 2 mesiace).

Častým javom je posun stránky najskôr nadol a až po nejakom čase stránka začne stúpať. Netreba sa toho zľaknúť je to normálne a deje sa to pri každej stránke.

Koľko spätných odkazov potrebujem?

V prvom rade treba porovnať počet a kvalitu spätných odkazov s konkurenciou (s prvou stránkou, ktorá sa zobrazuje na vaše kľúčové slovo).

Navrhneme plán budovania spätných odkazov optimálne na pol roka dopredu. V pláne navrhneme mesačný počet spätných odkazov a umiestnenie spätných odkazov.

Ak má vaša konkurencia 30 kvalitných odkazov, tak plán na 6 mesiacov budete obsahovať minimálne 7 odkazov / mesačne.

Treba počítať aj s tým, že konkurencia priebežne pracuje na nových spätných odkazoch. Preto priebežne analyzujeme konkurenciu a prispôsobujeme plán, aby bol výsledok viditeľný čo najskôr.

Ako dlho potrvá tvorba spätných odkazov?

Po objednaní balíka (SMALL, MEDIUM, LARGE) vás budeme kontaktovať s upresnením zadania. Po tomto kroku mame 30 dní na vytvorenie spätných odkazov. Je to kvoli tomu, aby celý proces tvorby odkazov vyzeral prirodzene. (vytvoriť odkazy za 1 deň by bolo neprirodzené).

Stačí mať najviac spätných odkazov a budem prvý?

Z pravidla áno, ale… dôležitou súčasťou SEO sú aj on page faktory, ktoré tvoria na stránke relevanciu pre kľúčové slová, aby Google pochopil, že vaša stránka je relevantná pri dopyte na kľúčové slovo.

V akom pomere je budovanie spätných odkazov prirodzené?

Spätné odkazy budujeme na rôznych stránkach a na rôzne kľúčové slova, nie len na hlavné. Google sleduje pomer anchor textov (text v odkaze) a analyzuje či je pomer prirodzený alebo nie. Preto odkazy budujeme v pomere 80:20. Tento pomer sa ukazuje ako najprirodzenejší.

 

Koľko stojí pravidelné budovanie spätných odkazov? | Linkbuilding

Cena linkbuildingu sa odvíja od konkurencie a od počtu a kvality spätných odkazov, ktoré už máte vybudované na svoju stránku. Počet odkazov, ktoré smerujú na vašu stránku si viete pozrieť v Google Search Console. Ceny nájdete v cenníku.

Obrazok: www.freepik.com/vectors/abstract